Soutěž pro mladé rostlinolékaře

Další ročník soutěže pro mladé rostlinolékaře

Sledujte nás

Byl vyhlášen 6. ročník projektu „Rostlinolékařství – obor budoucnosti“, soutěže určené pro všechny zájemce o rostliny a způsoby jejich ochrany k zajištění bezpečných a kvalitních potravin a produktů, které jíme.

Pacientem lékaře je člověk, pacientem zvěrolékaře je zvíře, pacientem rostlinolékaře je rostlina.

Pokud jste studentem střední školy s maturitními předměty: agropodnikání, ekologie a životní prostředí, ochrana rostlin, rostlinolékařství, vinohradnictví a zahradnictví, odborného učiliště, lesnické školy nebo gymnázia s přírodovědným zaměřením, neváhejte se přihlásit a podpořte informovanost o ochraně rostlin mezi mladými na sociálních sítích.

|   Vybrat si můžete z těchto témat

A. Úvaha na téma – Je integrovaná ochrana rostlin proti chorobám, škůdcům a plevelům zárukou dostatku kvalitních surovin pro výrobu potravin a krmiv?
B. Úvaha na téma – Je životní prostředí ohrožováno prací zemědělců či lesníků?
C. Praktická práce na téma – Škodlivý organismus rostlin a navržená ochranná opatření

|   K prezentaci využijte sociální sítě

Součástí každé práce je návrh prezentace na sociálních sítích tak, jak byste ji chtěli přiblížit svým vrstevníkům (jako pomůcku poskytneme všem přihlášeným dvoudílné online školení o sociálních sítích připravené marketingovou agenturou a Instagram Rostlinolékaři do škol vám bude plně k dispozici pro vaše příspěvky).

Přihlášku do soutěže pošlete na e-mail: soutezskoly@rostlinolekari.cz do 28. února, hotovou práci odešlete na stejný email do 30. dubna.

|   Kdy budou vyhlášeny výsledky?

Výsledky budou vyhlášeny a ceny slavnostně za účasti všech předány nejpozději 15. června 2022 v Praze.

Podrobné informace o soutěži naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *